استاد شیروانی ، مبتکر نرم افزار حل مسائل شیمی

استاد شیروانی ، مبتکر نرم افزار حل مسائل شیمی

استاد شیروانی درس شیمی کنکور را به شما به نحوی تدریس میکند که شیمی آسون ترین درس کنکور شما بشه و شما با خیال راحت به تست های شیمی پاسخ درست دهید.

شیمی یک درس مشترک با ضرایب متفاوت در دو گروه آزمایشی علوم تجربی و ریاضی است، دومین درس تخصصی در رشته تجربی می باشد که ضریب 9 دارد و همچنین درسی با انحراف معیار در رشته ریاضی می باشد که دارای ضریب 6 است.
پس با این وجود درسی مشکل و دارای اهمیت بالایی است و دانش آموزی که قصد دارد در گروه تجربی یا ریاضی به رتبه بالایی دست پیدا کند باید در این درس درصد بالایی داشته باشد اما چطور؟
شیمی دو بخش دارد اول مفهومی دوم محساباتی. فرد داوطلب باید روی هر دو آن تسلط بیابد تا بتواند حرفی برای گفتن داشته باشد. افرادی که آرزوی رسیدن به رشته پزشکی یا دارو و یا دندان پزشکی دارند باید در زدن تست های این درس مهارت داشته باشند. برای رسیدن به این مهارت و درنهایت دستیابی به رشته مورد علاقه خود یکی از عوامل مهم، داشتن منبع خوب و مهم تر از آن داشتن یک استاد با تجربه و فهیم و دانشمند است که استاد غلامحسن شیروانی دارای تمامی این ویژگی ها می باشند.

استاد شیروانی

استاد شیروانی با استفاده از روش خاص خودشان توانستند یادگیری و تست زنی را برای داوطلبان راحت تر کرده و سطح علمی داوطلب را بالا می برند تا داوطلب با آگاهی بیشتر به تست ها نگاه کرده و با دقت و درایت به سوالات به درستی پاسخ دهد. اما در مورد روش خاص تدریس استاد شیروانی حرفی به میان آمد که باید به توضیح بیشتر آن بپردازم و آن این است که ایشان به صورت کاملا مفهومی تدریس کرده و شهودی سازی از ویژگی های دیگر تدریس این استاد بزرگوار یا بهتر است بگویم یک معلم دلسوز برای دانش آموزان  و داوطلبان خود می باشد.
یکی دیگر از کارهایی که ایشان انجام می دهند این است که خیال دانش آموز را در مورد تمامی تست های کنکور راحت می کنند، اما این یعنی چه؟
یعنی اینکه استاد تمامی سوالات کنکور را در تدریس شان تحت پوشش قرار می دهند و این می تواند برای فردی که استرس زیادی در مورد زدن تست های این درس در کنکور یا حتی در آزمون های آزمایشی دارد را کاملا برطرف کند زیرا بعد از مشاهده دی وی دی های استاد شیروانی آگاهی کامل را به دست آورده و با علم به این درس سر جلسه آزمون حضور پیدا می کند.
استاد شیروانی این درس را با استاده از 3 الگوی کلی تدریس می کنند که 15 ساعت را این دی وی دی های تدریس به خودشان اختصاص داده اند و تمامی سوالات کنکور از سال 88 تا 96 را مورد بررسی قرار می دهند. استاد غلامحسین شیروانی  دانشجوی دکترای شیمی در دانشگاه سراسری خوارزمی تهران و مبتکر شهودی سازی آموزش در درس شیمی می باشند.
اگر بخواهم مثالی در مورد روش تدریس ایشان برای شما بزنم این است که مثلا سوالی از خود کتاب طرح کردن که با خوندن خود کتاب نمیشود جواب داد و با توجه به ریز بینی و الگو سازی تمام این مطالبو نشون دادن تا داوطلب به راحتی بتواند به سوالات جواب بدهد. پس دانش آموزی که با روش این استاد به مطالعه شیمی بپردازد می تواند با به یاد آوردن الگوسازی ها با سرعت بیشتری به تست ها پاسخ بدهد و این الگوسازی باعث می شود که تا مدت ها در ذهن دانش آموز باقی بماند و هرگز آن را به فراموشی نسپارد.
اما در مورد قسمت های حفظی این درس به طور مثال میتوانم به جدول تناوبی اشاره بکنم که با توجه به این که حفظی است استاد شیروانی انقدر در این مورد تمرین و تکرار دارند که خود به خود تمامی عناصر و ترکیبات داخل جدول در ذهن دانش آموز تثبیت می شود. پس با وجود تمامی این ویژگی ها باید در انتها عرض کنم که شما با داشتن دی وی دی های استاد شیروانی و تدریس های فوق العاده ایشان می توانید به موفقیت برسید البته که تلاش خودتان نیز حائز اهمیت است که با وجود تدریس استاد به وجد آمده و همچنین با دست یافتن درصد بیشتر درآزمون های آزمایشی انگیزه شما برای خواندن این درس افزایش پیدا می کند.

پس تعلل نکنید و  از پکیج های شیمی   استاد شیروانی استفاده کنید.
02166058258
09120979068
09120047026

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *