رياضي تجربي ، معادلعه ای چند مجهولی

رياضي تجربي درسي سخت براي دانش آموزاي تجربي به حساب مياد ولي چرا؟

بيشتر دانش آموزاي تجربي از درس رياضي تجربي و حساب و کتاب کردن فرارين ، وحتي خيلي هاشون ميگن چه نيازي به خوندن رياضي داريم  چون ضریبشم نسبه به زیست و شیمی کمتره ولي اهميت رياضي مخصوصا براي برخي رشته ها مثل مهندسي پزشکي و … قابل انکاره.

اگه شما هم داوطلب تجربي هستيد حتما با درس رياضي رابطه ي خوبي نداريد ، درس شيريني که ميتونه کنکورو به کام خيلي ها تلخ کنه ، ولی این تمام ماجرا نیست چون تمام مشاورین کنکوری بر اهمیت درس ریاضی برای رتبه برتری شدن تاکید دارن پس نباید به خاطر سخت بودن و زمان بر بودنش ازش چشم پوشی کرد اما بعد اين حرفا بايد چيکار کرد چطور ميشه اين درس شيرين رو شيرينتر ياد گرفت و شيرينتر تست زد.

براي رياضي تجربي شايد خوندن کتاب و يا حتي استفاده از معلم خصوصي هم نتيجه بخش نباشه ، قبل اينکه بريم سراغ معرفي راه حل اول يه نگاه به بودجه بندي رياضي تجربي در یازده سال اخير ميندازيم :

رياضي تجربي

این از بودجه بندی درس ریاضی کنکور از سال 85 تا 95 و این اهمیت سوالات کنکورو مشخص میکنه.

برای یاد گیری درس ریاضی اولین اولویت یادگیری مفاهیم این درس هستش و اگه مفاهیم ریاضی رو یاد نگیرید نمیتونید به تست ها پاسخ بدین.

حجم درس ریاضی زیاده و از یاد بردنش خیلی محتمل هست برای همین باید در فواصل معینی مرور و حل تمرین هارو انجام بدین ، و حتما هم از خلاصه نویسی استفاده کنید  و برای درس ریاضی بیشتر از مرور ، حل تمرین اهمیت داره و زدن تست برای تثبیت و آشنایی با سوالات کنکور.

خب اینجا من میخوام برای رياضي تجربي یک منبع ارزشمندو معرفی کنم:

موسسه حرف آخر و تدریس های بینظیر استاد منتظری ، چه ویژگی باعث شده که تدریس استاد منتظری رو متمایز میکنه و باعث میشه که بجای استفاده از معلم خصوصی از تدریس های استاد منتظری استفاده کنید.

استاد منتظری رياضي تجربي رو به صورت کاملا مفهومی تدریس میکنه و شما رو به مفاهیم ریاضی از پایه مسلط میکنه ، خب بعد اینکه مفاهیم ریاضی رو با شما کار کرد شروع به حل تمرین و تست میکنه ، تمام روش های استاد منتظری بر پایه انیمیشن و الگو سازیه و این یعنی تمام تدریس ها در ذهن شما برای همیشه ثبت میشه.

حل تست های کنکور توسط استاد منتظری تسلط شمارو به نحوه تست های کنکور و حل سوالات آشنا میکنه ، جالب اینجاست در ریاضی دیگه نیازی به یادگیری فرمول های زیادی نیست چون استاد منتظری تونستن با چند تا فرمول سوالات متفاوتو به راحتی حل کنند.

البته نمیخوام بیشتر از این توضیح بدم توصیه میکنم خودتون با تدریس های استاد منتظری آشنا بشید.

برای دیدن نمونه تدریس های استاد منتظری اینجا  کلیک کنید.

همچنین برای آشنایی با پکیج های استاد منتظری اینجا کلیک کنید.

شماره های ما برای مشاوره 

02166058258

09120979068

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *