سوالات دین و زندگی کنکور ، هرآنچه که باید از دین و زندگی کنکور بدانید

سوالات دین و زندگی کنکور

سلام عرض می کنم خدمت همه داوطلبان عزیز. امروز میخوام براتون توضیحاتی در مورد سوالات دین و زندگی کنکور ارائه بدم. همه شما خوب می دونید که سوالات دین و زندگی کنکور سال به سال سخت تر و مفهومی تر شده ولی این مفهومی شدن توی این دو سال 95 و 96 بیشتر خودشو نشون داده پس داوطلبان کنکور 97 با سال های بعد باید این در ملی رو بیش از پیش با دقت بخونند تا بتوانند به سوال ها درست پاسخ بدهند.
اما سوالات کنکور دین و زندگی شامل چه درصدی از سال دوم سال سوم و سال چهارم می باشد. با توجه به بررسی های انجام شده نشان داده شده که سهم دینی دوم از 25 سوال 9 سوال. سهم دینی سوم از 25 سوال 9 سوال و سهم دینی سال چهارم از 25 سوال 7 سوال می باشد.
در این میان ممکنه که یکسری سوالات ترکیبی هم باشه که کار داوطلبان رو برای پاسخگویی سخت تر بکنه این سوال ترکیبی در سال 96. یک سوال به صورت ترکیبی سال دوم و چهارم و یک سوال به صورت ترکیی سال سوم و چهارم بوده است. در هر صورت با توجه با آمارهای داده شده سهم سوال ها در دین و زندگی سال دوم و بعد آن دین و زندگی سال سوم در سال 96 و در سال های قبل بیشتر بوده و در انتها سوالات سال چهارم می باشد.

سوالات دین و زندگی کنکور

زمان کلی برای پاسخگویی به سوالات 17 دقیقه می باشد و هم چنین زمان مورد نیاز برای جواب دهی به هر سوال40/8 ثانیه است. با یک حساب سر انگشتی مشخص می شود که شما باید سرعت عملتان را بالا ببرید تا در این درس بتوانید حرفی برای گفتن داشته باشید برای اینکه سرعت عملتان بالا برود از همین حالا شروع به تمرین و تکرار کنید. چون در این دوره تقریبا همه شما حداقل یک بار این درس را مطالعه کرده اید پس در این زمان اندک بیشتر زمانتان را صرف مرور و هم چنین تست زنی بکنید و در کنار این تست زنی زمانتان را ثبت کنید و هر بار سعی کنید
از آنجایی که دیگر سوالات مطرح شده در کنکور دین و زندگی حفظی و کلیشه ای نیستند بنابراین باید این درس را طوری مطالعه بکنید که بتوانید به سوال ها در آزمون پاسخ درست بدهید. برای رسیدن به این مهم باید مفهوم مطالب را به خوبی یاد بگیرید در کنار آن ها معنی و مفهوم آیات و روایات رو هم بلد باشید و ارتباط بین آیات و احادیث ومتون رو هم بدانید. موسسه حرف آخر تمامی این شرایط رو برای داوطلب فراهم کرده. استاد یوسفیان پور با استفاده را از روش بینظیرشون باعث شدن که داوطلب خیلی راحت با این درس ارتباط برقرار کنه و اون رو راحت تر یاد بگیره و
متعاقب اون به درستی به سوالات جواب بده و مهم تر از همه این ها اینه که استاد مطالب رو طوری تدریس می کنند که هیچوقت از ذهن داوطلب خارج نمیشه و این روش ها عبارتند از شهودی سازی و انیمیشن و الگو سازی با استفاده از این روش ها سرعت عمل داوطلبان بالا رفته و در پاسخگویی به سوالات بیشتر موفق بودند.

شماره های تماس 
02166576371
09120047025

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *