دین و زندگی در کنکور سراسری یکی از درس هایی هست که یک کنکوری تکلیفش را نمی تواند با آن روشن کند , اگر زمان کمی به مطالعه ی آن اختصاص دهد که نتیجه ی آن خوب نخواهد بود و از بقیه عقب خواهد افتاد , اگر هم بخواهد به کل کتب دین و زندگی دبیرستان مسلط شود که هم با کمبود وقت مواجه خواهد شد و هم احتمال نتیجه ی نامطلوب در جلسه ی کنکور وجود دارد , حال چه باید کرد ؟ آیا می شود با صرف کم ترین زمان ممکن نتیجه ای عالی در دین و زندگی کنکور کسب کرد ؟ جواب شما دو حرف هست , دینی صد , با دینی صد و استاد علیرضا یوسفیان پور در کمتر از 4 روز دین و زندگی کنکور را بالای 90% بزنید.

اما چرا دینی صد را انتخاب کنیم؟؟؟ چه ویژگی هایی باعث شده تا دینی صد بعنوان بهترین منبع دین و زندگی کنکور شناخته شود؟؟
۱- حجم کم
شما پکیج های دینی صد را در کمتر از ۳۰ ساعت می توانید تمام کنید و به عبارتی اگر بخواهید فشرده بخوانید در کمتر از یک هفته می توانید این کار را انجام دهید.
۲- یادگیری بدون حفظ کردن و فراموشی
بله دوستان درست می بینید، یادگیری بدون فراموشی و بدون حفظ کردن، چیزی که در این مجموعه اتفاق افتاده و شما را شگفت زده می کند.
تمام آیات و متون دین و زندگی کنکور با روش رمزگردانی، تصویرسازی و انیمیشن (برای اولین بار در کشور) کار شده و باعث می شود مطالب تا مدت ها در ذهن شما باقی بماند.
چیزی که بیش از همه داوطلبان فارغ التحصیل خصوصا افرادی که یک بار لیسانس گرفته اند و می خواهند مجددا کنکور بدهند(تعدادشان هم کم نیست)، دنبال آن هستند.
۳- بیان پرانرژی و جذاب استاد یوسفیان پور
بی حوصلگی را بذارید کنار از انرژی ای که استاد هنگام تدریس به شما می دهد نهایت استفاده را بکنید.
۴- ذخیره زمان برای سایر دروس
بله درست متوجه شدید شما بدون اینکه مطالعه اولیه ای داشته باشید می توانید این مجموعه را در کمتر از ۳۰ ساعت ببینید کاری که قبلا در مدت زمان خیلی زیادی انجام می دادید و به این ترتیب زمان فوق العاده زیادی را پس انداز می کنید.

علیرضا یوسفیان پور

مدرس شبکه یک , سه و آموزش (برنامه کارنامه بیست) صدا و سیما

مدرس دی وی دی های آموزش دین و زندگی کنکور موسسه حرف آخر

مولف اولین کتاب مصور دین و زندگی کنکور

رتبه ۶۴۸ کنکور سراسری

مبتکر و بنیانگذار طرح جامع دینی صد در کشور (در کمتر از ۴ روز بالای ۹۰ درصد بزنید)

استاد پروازی به تمام استان های ایران پهناور : تهران – تبریز – اصفهان – مشهد – شیراز – خوزستان – کرمان – بجنورد – سنندج – ارومیه – کرج – سمنان

استاد مدعو از آموزش و پرورش برای تدریس به بیش از ۱۵ هزار دانش آموز استان هرمزگان و سیستان و بلوچستان و …

سابقه ۶ سال تدریس در برترین مراکز آموزشی تهران و شهرستان ها

دارای صدها شاگرد موفق در درس دین و زندگی با درصد های بالای ۹۰ و ۱۰۰ درصد

باز قانع نشدید ؟ نظرات سایر کنکوری ها را در مورد استاد یوسفیان پور و گروه دینی صد ببینید :