همایش جمع بندی دین و زندگی کنکور استاد یوسفیان پور برای اولین بار است که در شهر مشهد برگزار می شود. این همایش که از سری همایش های کشوری دینی صد می باشد در دو روز برگزار خواهد شد و استاد یوسفیان پور مباحث زیر را برای دانش آموزان تدریس خواهند کرد.

  • جمع بندی آیات و روایات دین و زندگی کنکور

  • نکات ترکیبی آیات و متون

  • حل تست های کنکور چند سال اخیر به همراه ارائه سریع ترین روش های تست زنی

همچنین در این همایش برای اولین بار از کتاب مصور دین و زندگی ویژه جمع بندی رونمایی خواهد شد. همانطور که مطلع هستید استاد یوسفیان پور به عنوان اولین مولف کتاب مصور دین و زندگی کنکور در کشور شناخته می شود و روش های نوینی که برای تدریس دین و زندگی به کار می برند باعث شده تا بسیاری از مشاوران و کارشناسان تحصیلی، این استاد را بهترین استاد دین و زندگی کنکور در کشور بدانند.

شیوه تدریس

استاد علیرضا یوسفیان پور که در سال های دور، خود از رتبه برترهای کنکور بود، تمام دین و زندگی را با رمزگردانی، تصویرسازی و انیمیشن آموزش می دهد طوری که مطالب تا سال ها در ذهن شما باقی خواهد ماند و یادگیری یک بار برای همیشه را با تدریس استاد یوسفیان پور تجربه خواهید کرد.

با توجه به سبک جدید سوالات کنکور بخصوص در سال های ۹۵ و ۹۶ شاهد افت عجیبی در درصدهای داوطلبان در درس دین و زندگی هستیم. جالب است بدانید که فقط ۱۶ نفر در کنکور تجربی این درس را ۱۰۰ زدند و حدود ۲۰۰ نفر بالای ۹۰ درصد. این آمار از بین ۵۱۸ هزار داوطلب رشته تجربی است.

با شرکت در این همایش جهش بی نظری در درصد و رتبه خود خواهید داشت و دین و زندگی تبدیل به نقطه قوت شما در دروس عمومی خواهد شد. این همایش به همت استاد فرزین حجازی (مدیر فرهیخته دبیرستان خوارزمی مشهد) و مشاورین محترم شهر مشهد مقدس برگزار خواهد شد .

همایش دینی صد مشهد

محل برگزاری همایش

این همایش در یک سالن مجلل واقع در دانشکده پزشکی دانشگاه مشهد برگزار خواهد شد.

سالن همایش دینی صد مشهد

توجه : همایش  برای دختران و پسران می باشد

ثبت نام تلفنی صرفا از طریق تماس با شماره ی :

۰۲۱۶۶۰۳۵۶۰۰

 هزینه ثبت نام در همایش با تخفیف ویژه

   ۱۲۰,۰۰۰

تاریخ برگزاری همایش : 23 و 24 فروردین